Spotkanie starszych i niepełnosprawnych

To już kolejny rok, gdy w dniu Pikniku parafialnego popołudniu spotykamy się z starszymi i niepełnosprawnymi członkami naszej Parafii. Tym razem 18 czerwca o godzinie 15.00 rozpoczęliśmy nabożeństwem z Sakramentem Ołtarza (Komunii Świętej). Posilając się Ciałem i Krwią naszego Pana Jezusa Chrystusa mogliśmy jednocześnie doświadczać, że tworzymy wspólnotę w której znajdujemy zrozumienie.

Po nabożeństwie udaliśmy się na plac parafialny, gdzie były przygotowane namioty, stoły i posiłek. I tak przy rozmowach spędziliśmy kilka dobrych chwil.

Uczestnikom spotkania usługiwała młodzież, która w ramach projektu „Wierzę, więc jestem” wspiera działania diakonijne w naszej Parafii.

Zapraszamy na kolejne nasze spotkanie już jesienią.

Obejrzyj ZDJĘCIA

Spotkanie starszych i niepełnosprawnych