Galeria 2018

Jak co roku w dniu pamiątki reformacji młodzież zgromadziła się późnym wieczorem, aby upamiętniając tę szczególne wydarzenie spotkać się z rówieśnikami i podbudować się także duchowo. W tym roku gospodarzem wydarzenia była nasza, Goleszowska parafia, tak też w wnętrzu naszego kościoła o godzinie 20:30 zgromadzonych zostało prawie 500 młodych ludzi.

16 września 2018 roku w kościele ewangelickim w Goleszowie odbył się koncert pt. Zespół „Śląsk” dla Niepodległej. Ponad godzinny koncert, składający się z najpiękniejszych i najważniejszych pieśni patriotycznych i ludowych w związku z obchodami jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wraz z Parafią Ewangelicko-Augsburską w Goleszowie oraz Parafią Rzymskokatolicką św. Michała Archanioła w Goleszowie.

W sobotę 07-04-2018 odbyło się spotkanie dla małżeństw i narzeczonych. Spotkanie poprowadziło małżeńtwo Nela i Zbyszek Kłapowie z Ustronia, na codzień pracujący w Biblijnym Stowarzyszeniu Misyjnym. Temat spotkania to "Wizja małżeństwa według Bożej recepty". Cały cykl spotkań to "Silne małżeńtwo", i zapraszamy już na następne w maju.