Seniorzy

W naszej parafii nie zapominamy również o tych, którzy choć mają trochę więcej lat to ciągle są pełni energii. Mowa tu o seniorach, którzy są w naszej parafii. Możemy im zaproponować szeroką paletę różnych spotkań i tematów. Tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Panie serdecznie zapraszamy w każdy wtorek na godzinę 14:00. W czasie tego spotkania wszystkie chętne panie mogą zajmować się robótkami ręcznymi i tworzyć piękne rzeczy. Jest to również dobry czas, aby w swoim gronie dzielić się przeżyciami, doświadczeniami, czasem wspomnieniami.

Inną równie ważną i cenną propozycją skierowaną dla wszystkich naszych seniorów są bez wątpienia godziny biblijne u Państwa Waniów, które odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18:00. Istnieje wtedy możliwość wspólnego śpiewu, czytania i rozważania Słowa Bożego, a także Jego lepszego poznawania. Zapomnieć nie można również o wspólnej modlitwie, która ma wielką moc.

Raz na kwartał planujemy także wspólne spotkania w kościele, w czasie których będzie możliwość przystąpienia do sakramentu Stołu Pańskiego bez pośpiechu, po swojemu. Na tych spotkaniach oprócz posilenia ducha jest także możliwość posilenia ciała. Wszyscy bowiem uczestnicy spotkania zaproszeni są na poczęstunek. Również i wtedy zapewniony jest program. Wspólne spędzanie czasu przy stole daje także możliwość poznawania siebie, współtowarzyszy, powstaje wtedy na pewno ciepła i przyjazna atmosfera. Dokładne terminy tych spotkań podawane będą przez księży w czasie ogłoszeń na nabożeństwach.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!