Galeria 2011

Spotkanie adwentowe dla dzieci - 4.12.2011

Bardzo się cieszymy, że w niedzielę 4 grudnia 2011 roku odbyło się kolejne już spotkanie adwentowe dla wszystkich dzieci z naszej parafii. Na zaproszenie odpowiedziało aż 118 dzieci! Więcej czytaj w 34 numerze "Naszej Gazetki".

Wieczor Pieśni - 30.10.11

Nawet nie wiem, dlaczego tak się stało, ale na Wieczorze Pieśni byłam po raz pierwszy. Zespół, który grał na porannym nabożeństwie zaskoczył mnie perfekcyjnym przygotowaniem i efektownymi aranżacjami starych hymnów kościelnych. Więcej czytaj w 34 numerze "Naszej Gazetki".

Pamiątka poświęcenia kościoła w Godziszowie - 21.08.2011

Gościem na tegorocznej pamiątce poświęcenia kościoła w Godziszowie był ks. Piotr Wowry z Ustronia. Oprawę muzyczną zapewnił chór z Dzięgielowa.

Pamiątka poświęcenia kościoła w Goleszowie - 15.08.2011

Przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się dwa nabożeństwa (w kościele i na placu kościelnym) upamiętniające 226 rocznicę założenia i poświęcenia kościoła. Gośćmi, którzy wygłosili kazania byli ks. Adam Malina z Katowic Szopienic (kazanie w kościele) oraz pochodzący z Goleszowa ks. Bogusław Juroszek proboszcz parafii w Mikołajkach (kazanie na placu kościelnym). Więcej czytaj w 33 numerze "Naszej Gazetki".

Spowiedzisko - 2011

Piknik parafialny - 19.06.2011

19 czerwca, w niedzielne popołudnie odbył się w naszej parafii piknik rodzinny. Już po raz trzeci. Wzięły w nim udział nie tylko osoby na co dzień zaangażowane w pracy parafialnej, ale i dzieci, rodzice, dziadkowie, słowem całe rodziny. Więcej czytaj w 32 numerze "Naszej Gazetki".

Podwieczorek dla Pań - Z okazji dnia matki - 24.05.2011

We wtorek, 24 maja br. w naszej parafii miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek dla pań”. Tym razem okazją do zorganizowania go był Dzień Matki. Równie licznie jak poprzednio, bo ok. 100 pań przyszło, by nie tylko posłuchać ciekawego wykładu pani Marioli Fenger n.t. biblijnego obrazu matki, ale również wrócić wspomnieniami do swojego dzieciństwa, by „zobaczyć” nasze mamy. Więcej czytaj w 32 numerze "Naszej Gazetki".

Konfirmacja - 2011

Rekolekcje pasyjne dla dzieci - 2011

Tegoroczne rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbyły się w trzech terminach: 4–6.04 – Gimnazjum, 11–13.04 – Szkoła filialna w Kiesielowie, 18–20.04 – Szkoła Podstawowa w Goleszowie oraz wieczorne spotkania dla uczniów szkół średnich. Więcej czytaj w 32 numerze "Naszej Gazetki".

Podwieczorek dla Pań - 08.03.2011

Z okazji 8 marca czyli Międzynarodowego Dnia Kobiet, grono kilku pań z parafii goleszowskiej postanowiło zorganizować wspólne spotkanie. Pomysłów było wiele. Był to wtorek, powszedni dzień pracy, dlatego panie postanowiły wystosować zaproszenia na późne popołudnie, nazywając je Podwieczorkiem dla Pań. Więcej czytaj w 31 numerze "Naszej Gazetki".

Światowy Dzień Modlitwy - Chile - 4.03.2011

Tradycyjnie w 1–szy piątek marca organizowane są nabożeństwa z okazji Światowego Dnia Modlitwy. W goleszowskiej parafii nabożeństwo przygotowały panie a pieśni opracowane przez Komitet Światowego Dnia Modlitwy z Chile zaśpiewał Chór Mieszany, śpiewając je również razem ze zborem. Więcej czytaj w 31 numerze "Naszej Gazetki".

Wieczór Kolęd - 08.01.2011

W deszczowe sobotnie popołudnie 8 stycznia br. odbył się w goleszowskim kościele Wieczór Kolęd. Tradycja ta sięga w naszym zborze końca lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia i jest okazją do prezentacji bogatego repertuaru kolędowo–pastorałkowego naszych zespołów. Więcej czytaj w 31 numerze "Naszej Gazetki".