Śluby

Są osoby, które pragną wstąpić w święty stan małżeński, dlatego do wiadomości zboru podaje się ich zapowiedzi: Paweł Lach, kawaler, wyznania rzym-kat. s. Michała i Joanny zd. Majdak, zamieszkały w Koszarowej 755 oraz Magdalena Macura, panna, wyznania ewang-augsb. c. Eugeniusza i Joanny zd. Bolek, zamieszkała w Goleszowie przy ul. Tulipanów 3. Ślub odbędzie się w sobotę 15.07 o godz. 11.30 w Goleszowie.

Krystian Gawlas, kawaler, wyznania rzym-kat. s. Krzysztofa i Beaty zd. Szklorz, zamieszkały w Ustroniu przy
ul. Grabowej 35 oraz Natalia Szymańska, panna, wyznania ewang-augsb. c. Jerzego i Ewy zd. Bubik, zamieszkała w Goleszowie przy ul. Kamienieckiej 5. Ślub odbędzie się w sobotę 15.07 o godz. 13.00 w Goleszowie.

Jan Sławomir Kłoda, kawaler, wyznania ewang-augsb. s. Jana i Izabeli zd. Bujok, zamieszkały w Goleszowie przy ul. Lotniczej 11 oraz Karolina Jolanta Kłoda, panna, wyznania rzym-kat. c. Krzysztofa i Jolanty zd. Świerszcz, zamieszkała w Goleszowie przy ul. Lotniczej 11. Ślub odbędzie się w sobotę 15.07 o godz. 15.00 w Goleszowie.

Adrian Mateusz Bujok, kawaler, wyznania ewang-augsb. zamieszkały w Gdyni przy ul. Kaczewskiej 14/8 oraz Blanka Maria Piskorska, panna, wyznania rzym-kat. zamieszkała w Gdyni przy ul. Kaczewskiej 14/8. Ślub odbędzie się w sobotę 15.07 w Zalewie.

Cel zapowiedzi jest wiadomy, dlatego prośmy Boga o błogosławieństwo dla tej pary, a Pan niechaj pobłogosławi szczere zamiary narzeczonych, bo „jeśli Pan domu nie zbuduje, trudno trudzą się ci, którzy go budują”. Ps 127,1a